Thea Kučerová - ZOOT: Jak se tvoří číslo fashion magazínu

Fashion Point

Thea Kučerová - ZOOT: Jak se tvoří číslo fashion magazínu

Spoustu lidí objevilo svou vášeň pro módu při zhlédnutí filmu Ďábel nosí Pradu. Někteří z nás tomuto filmu podlehli a již od mala jsme si přáli pracovat v módním časopise, ve kterém může být práce velmi náročná, ale je přeci tak skvělá! Proto jsme vás nemohli ochudit o další skvělou přednášející, kterou bude Thea Kučerová, šéfredaktorka ZOOTího dvouměsíčníku, díky které si k této práci budete moci přičichnout ještě o něco víc.

Thea Kučerová zodpovídá za to, aby ZOOT kromě prodeje oblečení také vyprávěl příběhy. Mimo svou práci píše s kamarádkou blog o DIY Minty Finty, chodí na kurzy tvůrčího psaní a když se svět moc zrychlí, mizí na chatu do Beskyd.

Thea Kučerová

Její přednáška nám blíže představí strukturu redakce – jak to vypadá v redakci módního časopisu, kdo má co na starosti a jaké má pravomoci. Jak se sestavují jednotlivá vydání – výběr a tvorba článků, průběh focení, jak je to časově náročné a tak dále.

Jak jste si mohli všimnout, Thea nám odpoví na spoustu nezodpovězených otázek a my se na to moc těšíme! Tak se uvidíme 11.3. ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU!