Terezie Kovalová: Módní průmysl očima modelky

Fashion Point 2017

Terezie Kovalová: Módní průmysl očima modelky

Dneškem končí vlna představování našich řečníků. Je toho hodně, dozvíte se toho o módě spoustu a z různých pohledů, různých profesí. Ta, kterou zná každý a která vedle kolekcí oblečení jde nejvíce vidět, zatím však nebyla zmíněna. Samozřejmě, že jsme vás nemohli ošidit o pohled na svět módy z pohledu modelky. Ty totiž jsou hlavním pojítkem mezi veřejností a zákulisím módního světa. Vše vám přiblíží Terezie Kovalová na její přednášce.

Terezie Kovalová, není to jen "další hezká holka". Známá je totiž nejen díky tomu, že je to krásná žena, ale také díky jejímu mimořádnému hudebnímu nadání.

Terezie KovalováTerezie je cellistka, začínala hrát v osmi letech a již v jedenácti letech působila v orchestru. Nyní hraje s Vladivojnou la Chiou, Michalem Dvořákem i Jaroslavem Svěceným, k tomu učí hrát děti.  Ptáte se, jak je možné, že k hře na takové úrovni je možné působit také ve světě modelingu? Jako každá malá dívka, i ona měla sen být modelkou. Tento průmysl však umí být pěkně zákeřný a požadoval, aby zhubla, hodně. Po nějaké době snažení se dosáhnout ideální váhy a trápení se, Terezie toto téma uzavřela a hodila za hlavu. A za nějakou dobu se jí příležitost naskytla sama, scout ji našel poněkud nezvyklým způsobem, na portále Libimseti.cz. V roce 2015 šla svou první přehlídku na Prague Fashion Weeku a v současnosti ji můžete znát třeba díky tomu, že je tváří značky Baťa.

Přijďte si poslechnout o skloubení světa hudby a módy, o plnění si snů a dělání toho, co miluje. O všem vám poví na své přednášce na Fashion Pointu, už za týden! (do té doby můžete třeba mrknout na její Instagram, a nebo si zasoutěžit o místa na večerní fashion show na facebookové stránce Rádia Zlín)