Opakování - matka moudrosti

Fashion Point

Opakování - matka moudrosti

V našem případě matka stihnutí všeho, co Fashion Point 2017 nabídne! Fashion Point nás čeká už za 2 krátké dny. Dokážete si jistě představit, kolik kávy vypijeme a jak málo toho nervozitou sníme. Moc se na všechny těšíme a slibujeme, že se budeme snažit ostošest tak, abyste si to užili!

Tak tedy kde?

14|15 BAŤŮV INSTITUT (Vavrečkova 7040, Zlín)

Přesněji v budově číslo patnáct a večer v podzemních garážích. Tento prostor se nám po loňském ročníku skvěle osvědčil, zamilovali jsme si ho a rozhodli se, že u něj zůstaneme. Měli byste ale vědět, co je 14|15 BAŤŮV INSTITUT zač. Zlínský kraj je zřizovatelem tří kulturních institucí - Krajské knihovny Františka Bartoše, Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně a Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Stav budov, ve kterých se původně nacházely, neodpovídal jejich kvalitě a nevytvářely o krajských institucích reprezentativní vizitku, proto se pro ně muselo najít nové místo. Zvítězily budovy 14 a 15 -  pro volbu těchto budov hovořila jejich poloha na strategickém rozhraní továrny, starého Zlína a dopravního terminálu, spolu s jejich symetrickou kompozicí „brány do továrny“, umožňující vytvořit i atraktivní veřejný prostor. 14|15 BAŤŮV INSTITUT funguje od roku 2013 a za tým Fashion Pointu musíme říct, že jsme za něj moc rádi a děkujeme!

Vstupné:                                                                         

Vstup na Fashion Point je zdarma, ptáte se proč? Rádi potkáváme nové lidi, předáváme znalosti, ukazujeme, co umíme. Tímto jsme také chtěli zajistit, aby se o program zajímali i lidé, kteří nemají tak blízký vztah k módě a vstupné by je mohlo odradit od rozšiřování si obzorů v módním odvětví. Pokud nás budete chtít podpořit, můžete nám přispět dobrovolným vstupným, budeme rádi.

Řečníci a témata (takzvaný lajnap):

speakers

Fashion market a Cream chillout zóna

Rozhodně nepřehlédnete, budou fungovat po celou dobu denního programu!
V Cream chillout zóně si odpočinete, dáte si kávu, svačinu, něco si přečtete a vyzkoušíte si designové papuče! Zóna je totiž, mimo prostorem k odpočinku, především výstavou Ateliéru designu obuvi. Článek už jste možná četli. A nebo ne?

Fashion market nabídne tyto značky:

Desles, Playbag, We Are Ferdinand, Ezop Design, Rychter_D, Courage – více v článku tady.

19:00 - let the show begin

Fashion show, zlatý hřeb celého večera. Dobře se oblečte, potkáme se v podzemních garážích. O kolekcích si můžete přečíst ve dvou článcích – první & druhý. A nebo se prostě nechejte překvapit, pojítkem kolekcí je zodpovědná móda a slow fashion, milujeme to!

20:00 - afterparty (po našem fafrparty)

Potkáme se ve Sklepě 33 (tř. Tomáše Bati 190, 76001 Zlín), dáme si spolu drink, nebo dva. Povíme si o tom, jak se vám to líbilo, z nás opadne všechen stres a v hlavě budeme myslet na týden bez telefonování, zařizování, na dostatek spánku a na třetí ročník Fashion Pointu! Tato část programu je jediná placená - za vstupné dáte tři pětky.

Jak teď vypadáme?

via GIPHY