Martina Mühlberger - Fungování modelingové agentury

Fashion Point

Martina Mühlberger - Fungování modelingové agentury

Taky vás vždy zajímalo, jak se modelka stane modelkou? Jak se „obyčejná“ holka z ulice dostane na stránky časopisů? V minulosti to pro nás bylo možná nepředstavitelné, ale v dnešní době jsou již dost rozšířené modelingové agentury, které hledají nové tváře, ze kterých by udělali nové modelky.

Dalším řečníkem na letošním ročníku Fashion Pointu bude Martina Mühlberger, zakladatelka jedné ze známých modelingových agentur – ScoutYa. Své zkušenosti v tomto oboru nabrala již po návratu ze studií ve Skotsku, kdy pracovala pro agenturu Unique One. V roce 2012 se ale rozhodla, že Unique One opustí a založila si agenturu vlastní, a to Scout Ya. Její filozofií již od počátku bylo vytvořit agenturu, ve které se modelové a agenti vzájemně respektují a mají pochopení k životu mimo agenturu.

Martina Muhlbergerova

 

Martinina přednáška tedy nebude o ničem jiném, než o tom, jak funguje modelingová agentura a jak scouti hledají nové zajímavé tváře.

 

Tak nezapomeňte na sobotu 11.3., kdy se uvidíme ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU na druhém ročníku Fashion Pointu! Přijďte zažít módu na vlastní kůži!