Fashion market 2017

Fashion Point Zlín

Fashion market 2017

Jak už víte, na letošním Fashion Pointu budete moci zajít na zajímavé přednášky, odpočinout si v Cream chillout zóně, večer zajít na módní přehlídku a přes den si můžete zakoupit nějaký nový kousek do šatníku na fashion marketu. Ani letos jsme nepolevili a přinášíme vám možnost nakoupit u lokálních značek za dobré ceny. Třeba na marketu objevíte skvělý doplněk, který si vezmete večer rovnou na přehlídku!

EzopMezi prodejci bude například ezop design. Prodávají originální, ručně šité batohy, tašky a doplňky potištěné ekologickými barvami, to vše z materiálů šetrných k přírodě a ušité ve zlínské dílně.

Pokud hledáte oblečení, které jen tak někdo nemá, může vás zajímat Courage. Zlínský concept store podporující trvale udržitelnou módu českých návrhářů a designérů šperků a módních doplňků.

Na své si přijdou i páni, a to u stánku značky Desles, která nabízí originální pánské motýlky ze domácího i exotického dřeva. A pokud k tomuto stánku zabloudí ženy, mohou se podívat na dřevěné dámské brože.

Zaznamenali jste v poslední době trend barevných ponožek, které rozveselí každý ponurý outfit, a líbí se vám? Máme pro vás značku we are ferdinand, která do Zlína přiveze svou pestrobarevnou nabídku veselých a rebelských ponožek.

O zlínské značce Playbag jsme se již zmiňovali při představování řečníků, ale tak ještě jednou! Vyrábí především brašny a tašky, používají zajímavé materiály a my se jich nemůžeme nabažit!

Ostravská značka Rychter_D přiveze ručně šité doplňky z kůže. Vše tradiční, s láskou a v minimalistickém duchu – tak jak to máme nejradši!

 

 

Myslíme si, že nabídka je více než pestrá a vybere si opravdu každý milovník módy. Tak nezapomeňte, že módu na vlastní kůži můžete zažít už 11.3. v 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU! My se na vás budeme těšit!