Fashion Insight

Fashion Insight

Je to tady, další ročník Fashion Pointu, který vám dá možnost zažít módu na vlastní kůži, se nezadržitelně blíží. Přípravy vrcholí a my se po několika měsících tvrdé práce můžeme pustit do odhalování toho, co jsme pro vás přichystali. Těšíte se? My moc!

Letos vás necháme nahlédnout pod pokličku módního světa. Tam, kam se běžně dostávají jen zasvěcení lidé z oboru a vás vždy zajímalo, jak to celé vlastně je. Tento rok je to totiž celé na vámi žádané téma – Fashion Insight.

Řečníky a jejich témata si ještě chvilku necháme pro sebe, ale můžeme vám prozradit, že se dozvíte, jak pracuje návrhář a jak dlouhá je cesta k výslednému kousku. Nebo třeba o tom, jaká je práce úspěšné modelky, či příběhy lokálních značek, které v posledních letech získávají srdce mnoha lidí. To je jen malá ochutnávka, zbytek si necháváme jako malé překvapení, protože ty máme moc rádi. Všechny postupně odhalíme, neunikne vám to, když nás budete sledovat na Facebooku.

Druhý ročník Fashion Pointu jsme se rozhodli obohatit o chill out zónu, která přetvoří prostory Baťova Institutu 14|15 v trochu domáčtější místo. Budete si moci odpočinout s dobrou kávou v ruce a užít si netradiční výstavu studentů ateliéru Design obuvi z Univerzity Tomáše Bati. Další novinkou bude fotokoutek, minule jste si fotku na památku museli udělat sami, letos vám k zachycení vzpomínky pomůžeme i my.

A stejně jako minule, bude i fashion market. Pozvali jsme několik zajiímavých českých prodejců, kteří mají originální výrobky a zároveň nezruinují vaši peněženku. Třeba si tam koupíte kousek, který si budete moci večer vzít na fashion show. Ani letos vás totiž nepřipravíme o přehlídku toho, co vytvořili naši studenti z ateliéru Design oděvu.

A kdo toho nebude mít po celém dni dost, máme pro něj připravenou afterparty!

Tak co říkáte? Není toho málo, že? Stejně jako loni se na vás těšíme v 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU. V diáři si zarezervujte sobotu 11. března a už přemýšlejte, v čem vyrazíte poznat kouzla světa módy. (Inspiraci najdete i na našem Instagramu)