Cream chillout zóna

Fashion Point

Cream chillout zóna

Letos jsme si pro vás připravili na Fashion Point novinku, a to CREAM chillout zónu. A proč vůbec chillout zóna? A proč se jmenuje CREAM? Pokud vás to zajímá, přečtěte si pár následujících řádků a vše vám objasníme!

Když jsme po loňském, prvním, ročníku Fashion Pointu přemýšleli, čím bychom mohli další ročník obohatit a něčím ho pro vás vyšperkovat, napadla nás právě chillout zóna. Místo, kde byste si mezi přednáškami mohli na chvilku posedět na fatboyi nebo sedačce, načerpat síly u šálku dobré kávy a cítit se trochu jako doma. Zároveň nám to dalo skvělou možnost poskytnout ateliéru Design obuvi z Fakulty multimediálních komunikací UTB prostor pro svou prezentaci. Studenti tohoto oboru pro vás navrhli 30 párů designových papučí, které si budete moci prohlédnout, vyzkoušet a klidně v nich i dál relaxovat. A pokud byste byli po návštěvě Fashion Pointu zvědaví, jací šikovní studenti papuče vyrobili, tak vám je hned práskneme :) - Ester Turečková, Zuzana Valíčková, Marie Palásková, Terezie Horňáková a Juraj Grunner. A my jim moc děkujeme!

Cream

A teď k té druhé otázce – proč CREAM? Je to jednoduché – stejně jako na různých festivalech, kde jsou stage pojmenované podle sponzorů, i my jsme to udělali takto. CREAM Real Estate je developerská společnost, která možná mnohým z vás nic neřekne, ale když vám prozradíme, že tato firma může za renovaci zlínských budov Max32, House64, Baťova mrakodrapu, a dalších, hned vám tato společnost bude milejší a známější! No a proč jsme se s nimi spojili právě na vytvoření CREAM chillout zóny? Jeden z cílů této firmy je přetvářet zanedbané, nevyužité lokality na atraktivní místa určená pro bydlení či podnikání s potenciálem budoucího rozvoje, a to se nám přesně hodilo. Přetvořit prostor, který jako chillout zóna nevypadá a k těmto účelům běžně neslouží, na něco, co bude atraktivním prostorem celého dne. Pokud vás to, co CREAM dělá zaujalo, podívejte se na jejich webové stránky, třeba objevíte i něco pro sebe.

Cream

 

My doufáme, že se vám oživení letošního ročníku o CREAM chillout zónu bude líbit a nám to dá sílu a nápady, jak tento den plný módy příští rok zase posunout o kousek dál. Už se nám to krátí, tak v sobotu 11.3. na viděnou!