Život zlínské lokální značky - Aleš Loch

Život zlínské lokální značky - Aleš Loch

Dnes bychom vám představili dalšího řečníka, kterého si budete moci na Fashion Pointu poslechnout. Bude jím zakladatel známé zlínské značky Playbag - Aleš Loch, který bude mluvit o své značce. My bychom vám ho přeci jen rádi trochu více přiblížili a navnadili vás na přednášku, protože si myslíme, že to bude moc zajímavé!

Playbag pro většinu obyvatel Zlína není cizí, je tady totiž doma. Přednáška Aleše Locha nebude jen o tom, jak značku založil, jak fungují a kdo vůbec Playbag tvoří. Povíme si něco o tom, jak se daří malé lokální značce, jestli jde cítit stoupající zájem o lokální tvorbu a jak ho Aleš zaznamenává. Jaký je jeho pohled na současnou situaci módního průmyslu a jaká je cesta produktu od nápadu v hlavě až po distribuci hotového kousku.

Spousta lidí si myslí, že je Playbag velká firma s automatizovanou výrobou, opak je ale pravdou. Za značkou, vyrábějící stylové tašky a další doplňky, stojí jen pár lidí, které spojuje láska k řemeslu. Pohání je radost z vytváření věcí, které může budoucí majitel nebo majitelka užívat mnoho let. Na jejich produktech je znát, že byly vyrobeny s láskou k materiálu a citlivostí k nejmenšímu detailu. Na této značce je zajímavé také to, že zpracovávají recyklované materiály, například kamionové plachty, a to ve spojení s moderními technologiemi a tradiční výrobou dává naprosto nový rozměr. I to udělalo z Playbag tak oblíbenou značku, kterou můžeme běžně potkat i na ulicích v zahraničí. A za Fashion Point je recyklace materiálu prostě sexy!

Moc se těšíme, až si poslechneme inspirativní příběh Aleše Locha a dozvíme se více o výrobě produktů značky Playbag. Budete si moci zakoupit na marketu nabízející různé lokální značky (o fashion marketu se dozvíte v některém z příštích článků, pokud si ho nechcete nechat ujít, nezapomeňte sledovat náš Facebook).